Víkendový výlet s návštěvou ZOO a Dinoparku v Plzni

2.-4.6.2006

Pod DinosauremPo příjezdu do Plzně jsme zamířili do klubovny oddílu vodních skautů Delfíni. Zrovna zde končil dětský den, který skauti pořádali pro děti a tak jsme si s chutí zadováděli na lanových drahách, které pro ně připravili. Pak jsme se ubytovali v opravené klubovně a nemohli se dočkat rána.

Druhý den jsme se vypravili do Dinoparku a Zoo. Cesta tramvají proběhla bezproblémů, jsme přece ostřílení pražáci :)) V Dinoparku nás přivítali obrovští ještěři, kteří hýbali ocasy a cvakali zubama. Někteří vyluzovali bručivé zvuky až nám běhal mráz po zádech při představě, že bysme ho potkali v lese... Další atrakcí bylo 3D kino, které nabízelo prostorový vhled na vznik planety a prvních živočichů. Když už jsme se těšili, že konečně přijdou dinosauři, film skončil s tím, že pokračování uvidíme venku... škoda.

Po seznámení se všemi saury jsme prošli do ZOO. Zde byla spousta zvířat, ze kterých nás nejvíce zaujal divoký býk a žirafa v podobě nafukovacího hradu. Dětský den pokračoval i v sobotu... Nakonec jsme vylezli na kopec, kde byl statek s domácími zvířaty. Potom jsme se už vydali dom a těšili se na véču.

Nedělní ráno nás přivítalo deštěm a proto jsme ho strávili hraním Městečka Palerma. Vrahem byl pokaždé zahradník :))

Výlet proběhl bez problémů, pouze cesty vlakem byly trochu sardinkoidní :))


další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional