Víkendovka ke skalnímu hradu Sloup

29.4.-1.5.2011
První květnový víkend jsme neobtěžovali čarodejnice, ale vysvobozovali jsme zakleté milence ve skalách u městečka Sloup v Čechách. Počasí se vydařilo, jen při příjezdu nas zkropil májový deštík. Pak už bylo krásně, slunečno a větrno.
V sobotu ráno jsme dostali zprávu, že na prvního máje lze odčarovat zlé kouzlo a objevit poklad, ale musí k tomu být připraven tajemný elixír. Měli jsme tedy celý den na shánění ingrediencí. Ty jsme nalézali v různých zákoutích skalního města: na vyhlídce, u Bílé paní, na Slavíčku, v Modlivém dole, u pramene na úpatí Strážce, u Pinkasovy věže nebo ve skalním divadle.
V neděli jsme museli vystopovat sluj, kde byli zakleti Jaroslav ze Svojkova a Cecilka. Erby nás dovedly až do Samuelovy jeskyně, kde nás nečekal drak, ale spiritistická seance. Zaříkávadla zabrala, duchové se zjevili (alespoň některým) a odměnili nás pokladem. Odpoledne nám ještě zbylo trochu času vyzkoušet nápaditou ?kolíkovou? prolézačku.

Skoro jako Libuše Horem dolem_za Bílou_paní Žíznivá Letecká Do nitra skály Ahóóój Buřtová Horolezecká Cestou necestou Lípová U poustevníka Samuela Na vyhlídce Na stěně.. Na stěně 2 Pod Slavíčkem Tři grácie

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional