Víkendovka aneb Hřmenín podruhé

27.9.-30.9.2007 - návštěva na planetě hmyzu
Zůstali jsme na planetě hmyzu na kterou jsme přiletěli na schůzce před týdnem. V pátek nám ještě nepřálo počasí a tak jsme dopoledne strávili hraním her ve škole. Sčítali jsme mouchy, skákali jako blechy, běhali jako mnohonožky a stvárňovali názvy svých družinek (Smažené jepičky, Mnohonožky, Píďalky).
Odpoledne jsme vyrazili na krátký výlet do okolí. Cesta byla blátivá a v jednu chvíli vůbec nebyla a tak jsme vypadali jako "chro chro".
Sobota nás přivítala zataženou oblohou, ale bez deště. Vyrazili jsme na celodenní výlet do Pekla. Cesta vedla mírným údolím, kolem potoka, rybníka, lesem... Dostali jsme se do Markvartic, kde jsme si dali malé občerstvení a vyrazili dom. V neděli za krásného slunného počasí jsme dopoledne odehráli několik her a po obědě vyrazili směr Sobotka na autobus do Prahy.

Vrchní hmyzák na návštěvě Sčítání much Závody blech Sprint mnohonožek Divadlo Výroba hmyzí plastiky Průběžné pořadí Vítězná mnohonožka Městečko Palermo aneb poznej mafiány Ve Starých zámcích Cesta do pekla Pauza na oběd Návštěva Odpočinek u rybníka Peklo Nejspíš odbarvená beruška Kočka! Mrkvojedy S Ferdou Sčítání much - resume

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional